דינוזאור וטאבון (קיבוץ רביבים כיתות ד-ו)

ילדי כיתות ד' עד ח' של קיבוץ רביבים בנו דרקופוטם (שילוב בין דרקון והיפופוטם) וטאבון. הכל נבנה מפסולת, צמיגים ישנים, טיוח באדמה והרבה אהבה. מוזמנים להיכנס אל הקישורים השונים כדי לראות את התהליך של הבניה בבוץ שעברו הילדים.

 

צובעים את הטאבון

צובעים את הטאבון

הגענו אל מפגש הצביעה של הטאבון תוצרת ילדי רביבים ואמן הבוץ אבנר פיפרברג. למפגש זה הצטרפה המאיירת סהר חופי כדי לעזור לנו עם הצביעה.
צובעים את הדרקופוטם

צובעים את הדרקופוטם

הגענו אל המפגש האחרון לפרויקט. אבנר, איש הבוץ, הביא לתיגבורת את האומנית סהר. לפני זמן לא רב, הדרקופוטם נקרא היה דינוזאור, והוא נראה היה כמו שורה של צמיגים ישנים המלאים בפסולת ממוחזרת ומכוסים בשכבה של טייח בוץ. עתה הפרויקט האקולוגי הנ"ל מוכן לקבל חיים עם צבע בעזרת ידי הזהב של
סיום בניית הטאבון בקיבוץ רביבים

סיום בניית הטאבון בקיבוץ רביבים

הטאבון מקבל שכבה אחרונה. "הכנה לצבע"...
מפגש סיום הבנייה של הדינוזאור

מפגש סיום הבנייה של הדינוזאור

מפגש נוסף ואחרון של הבנייה של דינוזאור מופלא זה. להזכירכם הוא החל את דרכו בכלל בתור נחש שאמור לבלוע כבשה מחוייכת. עם המפגשים השונים הוא התפתח ושינה את צורתו. המפגש שבכתבה זו, התרחש כמעט ללא העזרה של הילדים הבוגרים
דרקון (הדרקופוטם) שוחה בשמן…

דרקון (הדרקופוטם) שוחה בשמן…

המפגש החמישי של בנייה בבוץ עם קבוצת הבוגרים של קיבוץ רביבים הסתיים. הפעם התמקדנו בהכנות אחרונות לטייח הגמר: שיוף שני מבנה האדמה שבנינו (טבון האדמה והדרקון), צביעת הדרקופוטם בשמן בישול משומש ותיקוני בוץ לטבון.
סוף המפגש הרביעי בקיבוץ רביבים

סוף המפגש הרביעי בקיבוץ רביבים

הבנות של הזוגון כיכבו כאשר כמעט לאורך כל הפעילות עבדו. הבנים חילקו את זמנם בין חפירות בערימת החול הגדולה, לבין עבודה על הטבון והדינוזאור. צפייה מהנה!
השארת תגובה