ארגז החול מצופה בטיח בטון

שלום רב!

אני מתנצל על שעברו כמעט חודשים מהמפגש האחרון שבו עבדנו, ורק עכשיו אני מפרסם עליו כתבה. בחודשים אלו הייתי ראש קבוצה של משלחת נוער ישראלי ואמריקאי בארץ (מכון נסיעה) והעבודה הייתה מסביב לשעון. עכשיו עם סיום המסע מצאתי את הפנאי לשתף אתכם עם התמונות והחוויות מהמפגש האחרון.

אני שמח להודיע שלאחר עבודה מאומצת של הילדים ביחד איתי סיימנו את בניית ארגז החול. בכתבה התמונות מהמפגש האחרון שבו ציפינו את הבוץ בבטון. לקראת החגים נפגש למפגש הצביעה עם האומנית סהר חופי ואז נסיים סופית את הבנייה.

??????????????????????
הילדים לא הסכימו לעמוד בצד ולא לעבוד ומהר מאוד הם השתלטו על עבודת ערבוב המלט.

את עיקר העבודה עשיתי לבד במפגש זה. העבודה עם רשת הטיח נראתה לי לא בטוחה לעבודה עם הילדים. הילדים לא הסכימו לעמוד בצד ולא לעבוד ומהר מאוד הם השתלטו על עבודת ערבוב המלט.

1

ארגז החול לאחר ההכנות האחרונות לקראת עבודת טייח הבטון

???????????????????????????????

עבודת פריסת רשת הטיח על הבוץ קשה מאוד. הרשת מיועדת לעבודה עם קירות ישרים וההתאמה שלה למבנה בוץ מעוגל ולא סימטרי מאוד קשה. אני עוד נושא איתי צלקת אחת או שתיים מיום העבודה הזה. המאמץ ללא ספק שווה. הרשת נותנת חיזוק משמעותי לבטון. אני מקווה שחוץ מתיקוני צבע והחלפת חול, ארגז החול של קיבוץ רביבים לא ידרוש תחזוקה עוד שנים רבות.

??????????????????????
אבנר בפעולה…

44

יום זה היה ארוך ומלא. התחלתי בשבע בבוקר וסיימתי בתשע בלילה. החיוך ירד מעל פניי כבר בשעה 5 כשגיליתי שתכנון הזמן למפגש זה לא היה נכון ויום העבודה מתארך משמעותית. לחמרת בבוקר כבר בחיוך חזר למראה התוצאה הטובה.

סקרנים - היכנסו לכתבת הצביעה כדי לראות מה קרה...
סקרנים – היכנסו לכתבת הצביעה כדי לראות מה קרה…

תודה על הקריאה

השארת תגובה